Program do zmiany fryzur

Nasz wirtualny fryzjer online to nic innego jak galeria kompozycji fryzur i uczesań. Wklejenie zdjęcia twarzy znajdującej się na pierwszym planie, umożliwi edycję fryzur i barwienie włosów. Program do zmiany fryzur jest jednym z najbardziej rozchwytywanych narzędzi graficznych w sieci. Jego popularność jest oczywista ze względów czysto praktycznych. Z naszym programem oszczędzisz sobie rozczarowań. Farbowanie włosów na nie sprawdzone wcześniej barwy to nie lada wyzwanie nawet dla stylisty z długoletnim doświadczeniem. Oczywiście, lepiej coś sprawdzić i dopiero później zapłacić. Unikniemy wtedy zbędnego ryzyka i stresu przed być może ważnymi dla nas wydarzeniami. Zmiana fryzury online to coraz popularniejsza pomoc w wyborze fryzur okolicznościowych. Zatem... Jeśli zbliża się wesele, studniówka, inna specjalna okazja lub zwyczajnie chcesz poprawić swój wygląd na co dzień.

Z naszą aplikacją dokonasz właściwego wyboru. Bez najmniejszego problemu znajdziesz tu, setki oryginalnych fryzur na każdą okazję. Sprawdzisz także jakie uczesanie pasuje najlepiej do twojego kształtu głowy. Zmień się pozytywnie z naszą aplikacją. Mówi się, że najlepsza fryzura i jej kolor jest taki jakim obdarowała nas natura. Niestety większość kobiet nie ukazuje zadowolenia z ciemnoszarego odcienia swych naturalnych włosów. Więc na początek polecamy zmianę koloru o jeden lub dwa tony. Radzimy dobrze przemyśleć swoją decyzję, jeśli jest możliwość na sam koniec przymierzyć jeszcze perukę. Bo jak każdy dobrze wie każdy z nas jest zbudowany inaczej i nie każda fryzura pasuje do każdego człowieka. Co sezon styliści fryzur zaskakują nas nowymi pomysłami na spektakularne uczesanie. Aby być na bieżąco w sprawach mody należy śledzić ją nieustannie. W przypadku gdy nie mamy na to kompletnie czasu wystarczy pobrać naszą aplikację. Fryzjer online posiada najnowsze aktualizacje najmodniejszych fryzur. W ten prosty sposób jesteś zawsze na czerwonym dywanie mody.


Kupiłam program z ciekawości i dla zabawy. Mimo, że nie bardzo znam się na internecie to musze przyznać że program jest bardzo prosty i daje dużo możliwości. - Kasia z Warszawy

 • Dostęp do kilkuset modnych fryzur
 • Możliwość dopasowywania fryzur do własnych zdjęć
 • Zapis, drukowanie, oraz wysylke na email swoich fotek
 • Narzędzie dla profesjonalistów
 • Koszt wysłania wiadomości sms to 25zł netto 30,75 zł brutto - w odpowiedzi na wysłanego smsa użytkownik otrzyma kod do aktywacji programu.

  Licencja na wiele komputerów
  Wszystkie prawa zastrzeżone. Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych dalsze rozpowszechnianie treści zawartych w niniejszym serwisie jest zabronione. Jeden kod uprawnia użytkownika do korzystania z programu przez 90 dni. Wysłanie wiadomości sms jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Regulamin dostępny jest pod adresem http://www.dobieraniefryzury.pl/regulamin. Polityka prywatności

  Logowanie

  Numer telefonu:  Kod: