Dobieranie fryzury online

Dobieranie fryzury online to serwis dzięki któremu możesz dopasować fryzurę do swojej osoby. Jeśli chcesz sprawdzić jak prezentujesz się w nowej fryzurze wystarczy, że wejdziesz na stronę naszego kreatora. Wczytasz swoje zdjęcie. Reszta to sama zabawa. Dzięki wspaniale opracowanej palecie kolorów program oddaje piękne barwy natury dnia codziennego. Kilkaset modnych fryzur powinno zapewnić wystarczającą możliwość wyboru, a proste w obsłudze menu nie powinno sprawiać kłopotu nawet dla początkujących użytkowników.

Pomysł na fryzury online powstał przede wszystkim z myślą o paniach, które mają przed sobą ważne wydarzenia jak studniówka, ślub, wesele czy inne imprezy okolicznościowe. Mając do dyspozycji narzędzie dzięki któremu możesz sprawdzić swój wygląd w innych kompozycjach fryzur, wybór staje się oczywisty. Komputerowe dobieranie fryzury nigdy nie było tak szybkie i proste. Nasze studio fryzur oferuje dostęp do bazy długich, średnich i krótkich włosów. Krótkie włosy są bardzo twarzowe, dodają dziewczęcego uroku, ujmują kilka lat. Natomiast długie włosy od lat stanowiły kwintesencję kobiecego piękna i trudno się z tym nie zgodzić.

Fryzury średniej długości idealnie komponują się z długimi obcisłymi sukniami z dużymi dekoltami, lub odkrytymi plecami. Są szybsze i łatwiejsze w stylizacji niż włosy długie ponieważ nie ma przy nich tak dużo pracy. Na koniec można zadać sobie kilka pytań. Czy dobieranie fryzury online pomogą w ostatecznym wyborze? Naszym zdaniem jak najbardziej ponieważ wybór peruczek, które możesz przymierzyć u stylisty jest często ograniczony barwami i odcieniami. Jaka jest zasadnicza różnica między komputerowym dobieraniem fryzur a tradycyjnymi sposobami? Różnica jest oczywista. Ze względu na bogatą paletę kolorów. Program potrafi doskonale oddać naturalne barwy włosów. Mamy nadzieję, że nie pozostawiliśmy żadnych wątpliwości co do naszego produktu i będziecie Państwo z niego zadowoleni.


Kupiłam program z ciekawości i dla zabawy. Mimo, że nie bardzo znam się na internecie to musze przyznać że program jest bardzo prosty i daje dużo możliwości. - Kasia z Warszawy

 • Dostęp do kilkuset modnych fryzur
 • Możliwość dopasowywania fryzur do własnych zdjęć
 • Zapis, drukowanie, oraz wysylke na email swoich fotek
 • Narzędzie dla profesjonalistów
 • Koszt wysłania wiadomości sms to 25zł netto 30,75 zł brutto - w odpowiedzi na wysłanego smsa użytkownik otrzyma kod do aktywacji programu.

  Licencja na wiele komputerów
  Wszystkie prawa zastrzeżone. Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych dalsze rozpowszechnianie treści zawartych w niniejszym serwisie jest zabronione. Jeden kod uprawnia użytkownika do korzystania z programu przez 90 dni. Wysłanie wiadomości sms jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Regulamin dostępny jest pod adresem http://www.dobieraniefryzury.pl/regulamin. Polityka prywatności

  Logowanie

  Numer telefonu:  Kod: