Jak dobrać fryzurę ?

Fryzura powinna być zawsze dobierana do kształtu twarzy. Nie kopiuj bezmyślnie cudzej fryzury, ponieważ na tobie może wyglądać zupełnie inaczej. Określ jaki kształt ma twoja twarz i względem tego zdecyduj się na najlepsze dla ciebie uczesanie. Jeśli samoocena przychodzi ci z trudem spróbuj zasięgnąć opinii osób trzecich, brata, siostry, taty, mamy lub babci. Oczywiście najlepszą osobą byłby stylista. Fryzjer doskonale wie jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy.

Z przeprowadzonych niedawno ankiet wynika, że w ciągu dalszym zdecydowana większość polek farbuje włosy w domu. Skuteczność takiego farbowania bywa naprawdę różna. Mimo wszystko nie jest tak tragicznie jak mogłoby się wydawać ponieważ samodzielny proces koloryzacji włosów jest coraz prostszy. Farby domowego użytku mają z roku na rok co raz lepszą jakość, nie ociekają a ich wygodna aplikacja jest równie prosta co jej zmywanie. Jeśli mamy na ten temat znikome pojęcie można spróbować. Czemu nie ? Jednak jak dobrać właściwy kolor włosów ? Pamiętajmy, że nowy odcień musi harmonizować z typem twojej urody. Barwę włosów dostosuj do karnacji skóry i naturalnego koloru włosów. Na przykład jeśli mieścisz się w tonacji chłodnej (większość Polek – platynowe blondynki, szatynki o jasnej skórze), wybieraj chłodne odcienie farb. Jeśli w ciepłej (np. złote lub czekoladowo-mleczne włosy, oliwkowa cera) – ciepłe. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego odcienia farby, zawsze możesz zmieszać dwa lub nawet trzy różne. Jednakże należy to robić bardzo ostrożnie gdyż zbytnie odchodzenie od standardów opisanych na opakowaniach produktów mogą nie dać zamierzonego efektu. Najlepiej wybierać farby o podobnej tonacji oraz z tej samej firmy kosmetycznej. Samodzielna zmiana odcieni możliwa jest średnio o 2–3 tony ponieważ farby domowe są bardziej delikatne niż te profesjonalne. Dzięki temu efekt jest naturalny.

Jeśli marzysz o bardziej radykalnej zmianie, udaj się do stylisty. Wcześniej jednak możesz spróbować z programu do zmiany fryzur. Nasza aplikacja charakteryzuje się prostą i przejrzystą obsługą oraz dostępem do wielu barw włosów jak i możliwości uczesań. W kilka chwil po uruchomieniu dowiesz się jaki potencjał drzemie w tym kreatywnym narzędziu. Sprawdź już dziś, jak działa nasza aplikacja!


Kupiłam program z ciekawości i dla zabawy. Mimo, że nie bardzo znam się na internecie to musze przyznać że program jest bardzo prosty i daje dużo możliwości. - Kasia z Warszawy

 • Dostęp do kilkuset modnych fryzur
 • Możliwość dopasowywania fryzur do własnych zdjęć
 • Zapis, drukowanie, oraz wysylke na email swoich fotek
 • Narzędzie dla profesjonalistów
 • Koszt wysłania wiadomości sms to 25zł netto 30,75 zł brutto - w odpowiedzi na wysłanego smsa użytkownik otrzyma kod do aktywacji programu.

  Licencja na wiele komputerów
  Wszystkie prawa zastrzeżone. Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych dalsze rozpowszechnianie treści zawartych w niniejszym serwisie jest zabronione. Jeden kod uprawnia użytkownika do korzystania z programu przez 90 dni. Wysłanie wiadomości sms jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Regulamin dostępny jest pod adresem http://www.dobieraniefryzury.pl/regulamin. Polityka prywatności

  Logowanie

  Numer telefonu:  Kod: